contact-us

ניקיון משרדים ומבנים

הכל על ניקיון משרדים ומבנים וחשיבותו
ניקיון הוא כנראה אחד הערכים החשובים ביותר לכל אדם, על אחת כמה וכמה כשמדובר במקום העבודה או במבנה אחר שבו נמצא עסק ממנו נרצה לצרוך שירות או מוצר. הניקיון מעיד על יוקרה, על מקצועיות, על חשיבה מלאה על הלקוח ועל כל אדם אחר שיגיע למקום. מצד שני, כך אנו יוצרים סביבת עבודה מדויקת שבה נוח לשהות, ואף לעבוד באופן יעיל יותר. לא בכדי נאמר שכשהסביבה שלנו נקייה, כך קל יותר להתרכז. על כן, שמירה על ניקיונם של משרדים ומבנים הוא קריטי. כל מבנה שהוא, יהיה זקוק לשירותי אחזקה וניקיון ברמה הגבוהה ביותר; בין אם מדובר על מבנה ציבורי כגון בנק או קניון, בניין משרדים ואף מבנה המיועד למגורים. בכדי להשיג את המטרה, יש ליצור קשר עם חברה מקצועית המתמחה במתן שירותי ניקיון ואחזקה, וכך לממש את הפוטנציאל של המבנה עד תום. במשך למעלה מעשרים שנה, פועלת חברת הראשון בניקיון בתחום, כשהערך העליון שמלווה אותנו הוא ההכרה בחשיבותה של סביבה נקייה ומצוחצחת, להצלחתה של כל חברה וליצירת סביבת מגורים נעימה וביתית. אפשר לומר שברגע ששירותי הניקיון ניתנים באופן מקצועי ללא פשרות, כל האלמנטים במבנה יפעלו כמו שצריך.

שירותי ניקיון שמתאימים לך בול
בין אם מדובר על מבנה מגורים, מחסן או משרד; בין אם הצורך הוא חד פעמי או שוטף, אנחנו יודעים עד כמה חשוב לא רק להעניק שירותי ניקיון מעולים אלא גם להתאים אותם ללקוח באופן אישי. הרי בסופו של דבר לכל מרחב צרכים שונים – מבחינת גודל, החומר ממנו עשויה הרצפה, הריהוט ועוד. בהתאם לכל אלו, יש לבחור את חומרי הניקוי ושיטת הניקוי המתאימות, שישיגו את התוצאות האופטימליות. חשוב להבין כי 'תוצאות אופטימליות' משמעותן לא רק סביבה נקייה ומצוחצחת, אלא גם כזו שאינה פוגעת בבריאות העובדים. לא פעם שמענו על חברות ניקיון שעשו שימוש בחומרי ניקוי באיכות ירודה שהשפיעה על בריאות בני האדם במקום. ובכן, לא אצלנו! אנו שואפים לאיזון, ומשתמשים אך ורק בחומרי ניקוי שאינם מזיקים לסביבה, ומשיגים את התוצאות הטובות ביותר. אנשי הצוות שלנו מיומנים לביצוע שלל משימות ניקיון ואחזקה, כך שלא משנה מהי הבקשה שלך, אנחנו כאן לשירותך.

האם ישנם יתרונות לניקוי משרדים ומבנים?
אם הגעת עד כאן, ודאי כבר הבנת שלרמת הניקיון במבנה ישנה השפעה חיובית על אספקטים שונים;
  • שגרה בראש שקט – יצירת קשר עם חברה המעניקה שירותי ניקיון מבנים ומשרדים, משמעותה שקט נפשי לאורך זמן. כך, במקום להתעסק עם ניקיון השירותים המלוכלכים, הכתם על הרצפה במסדרון והמטבח המטונף, ניתן להמשיך בשגרת היום בידיעה שיבוא סופו של כל כתם סורר. כשעובדים בראש שקט ובסביבה נקייה, גם העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר. מבחינת מבנה מגורים, הרי שמדובר בביתם של לא מעט אנשים. וביננו, אף אחד לא רוצה לחיות בבית מלוכלך.
  • ביטחון – ניקיון משמעותו ביטחון. רק חשבו על חוסר המזל של אדם אחד שלא שם לב לכתם השמן המחליק מולו, ותוך מספר שניות מצא עצמו על הרצפה, כשהוא סובל מכאבים ופציעות. מלבד עוגמת הנפש, משמעות הדבר היא בדרך כלל תביעה של המבנה או מקום העבודה. האמינו לנו, זה הדבר האחרון שתרצו להתמודד איתו. דאגו לסביבה נקייה ובטוחה!
  • כל מבנה שונה ומיוחד – כל משרד בנוי אחרת, וכך גם כל מבנה. על כן, לכל מרחב שכזה ישנם צרכי ניקיון שונים. חברות הניקיון המובילות בשוק יידעו כיצד לפצח את הנוסחה, ולגרום לשוהים במקום להרגיש בנוח. בנוסף, יש להתאים את חומרי הניקיון לחומרי הגלם שמאפיינים את אותו מרחב, למשל; ניקוי מרצפות שיש יהיה שונה לחלוטין מניקוי פרקט.
  • חסכון – לכל מבנה שהוא, ישנן הוצאות רבות; אחזקה, תיקונים, שיפוצים וכמובן, ניקיון. מדובר בהוצאות שוטפות ולא זולות כלל, כך שאם ישנה אפשרות לחסוך באספקט מסוים, מדוע לא לעשות זאת? אז הנה טיפ קטן מאיתנו; חברת ניקיון מקצועית, תצליח לחסוך לך לא מעט. כיצד? מכיוון שכאן שירותי הניקיון ניתנים כחבילה אחת ולא במספר אפיקים, ותחת מטרייה אחת מקצועית השואפת לאותם ערכים ולאותה רמה של תוצאות.
  • הרבה יותר מניקיון – אפשר לומר שבסופו של דבר, שירותי ניקיון אינם מסתכמים רק בשטיפה, ניקוי אבק, טאטוא והסרת כתמים. מדובר בניקיון יסודי הכולל גם הדברה, טיפול בקירות חוץ, מעבר על הזכוכיות והמראות, השולחנות, עד לפרטים הכי קטנים. בנוסף, ניתן להזמין אף שירותי פוליש לרצפה וכך לשמור על מראה יוקרתי ונוצץ לאורך זמן.


ההצלחה מתחילה בניקיון איכותי
כעת, כשהיתרונות של ניקיון משרדים ומבנים ברורים, כל שנותר לך זה רק ליצור עמנו קשר! לאחר שנבין את הצרכים והדרישות שלך, נציג בפניך את המפקח האישי שלך. כן כן, זהו הגורם שיפקח על רמת הניקיון במבנה בכל זמן, וידאג שהמשימות יתבצעו על הצד הטוב ביותר. הוא יהיה איש הקשר הישיר שלך לכל בקשה ועניין, האוזן הקשבת הראשונה. כך, המשמעות היא שאנו מעניקים ליווי אישי צמוד לכל אחד מלקוחותינו. הכל על מנת לוודא שכל הבקשות מקבלות התייחסות איכותית ומקצועית, ושהמבנה נותר מבריק ונקי באופן שוטף ללא כל פשרות וסימני שאלה. עם הניסיון שלנו, מובטחת לכם שגרה בראש שקט, חיסכון עצום ובעיקר, ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.      

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם